top of page

Genel Bakış

Consultra Logo

Yerli üreticileri, ürünlerini geliştirmeleri ve küresel pazarda pazarlamaları konusunda desteklemek,Küresel müşterilere, en uygun üreticiden, gereksinimlerine en uygun ürünleri temin etmekTedarikçi pazarındaki, yüksek tecrübe ve uzmanlığımız sayesinde, kalitesizlik, geç teslimat ve uygunsuz fiyattan kaynaklanan aksaklıkları bertaraf etme konusunda, müşterilerimize azami güvenceyi sağlamak.

CONSULTRA firmamız, iş hayatına 2014 yılında porselen izölatör pazarlaması ile başlamıştır. 

Firmamız bilahare, enerji endüstrisi ile ilgili daha bir çok ürünü, ekipman, malzeme, Transformatör Pompaları, Transformatör Soğutucuları ve Darbe Kaydediciler gibi ekipman, aksesuar ve malzemeleri portföyüne katmıştır. 

CONSULTRA, kurucularının geçmiş profesyonel yaşamlarında edindikleri, yüksek bilgi ve tecrübe birikimini de kullanarak, müşterilerine, malzeme ekipman tedariği yanı sıra, mühendislik çözümleri hususunda müşavirlik hizmeti de sağlamaktadır.

Misyonumuz

Vizyonumuz, Türkiye’deki ve Türkiye’nin etki alanındaki, küresel enerji şirketlerinin, uzun vadede,güvenilir çözüm ve iş ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

Kalite

CONSULTRA - ISO 10002.jpg

ISO 10002:2018
Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Politikası

Consultra olarak, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmayı ilke edindik. Bu doğrultuda, ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi’ni benimseyerek, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmeyi ve sürekli iyileştirmeyi hedefliyoruz.

bottom of page